PardubiceDnes.cz
PardubiceDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství » Sputnik Česká republika

Alternativní zpravodajství

Sputnik Česká republika Zdroj: Sputnik Česká republika |

Na americké lodi byl voják zabit vrtulí

20. 9. 2018 | Americký námořník zahynul v důsledku nehody na palubě americké letadlové lodi George Bush. Byl smrtelně zraněn vrtulí letounu Grumman E-2 Hawkeye, píše list The Navy Times.

Trump nazval „největší chybu“ USA v dějinách

20. 9. 2018 | Válečná kampaň na Blízkém východě byla největší chybou USA, prohlásil americký prezident Donald Trump v interview pro televizní stanici Hill TV.

Ukrajinský generál promluvil o nebezpečí zrušení smlouvy o přátelství s Ruskem

20. 9. 2018 | Zrušení Ukrajinou Smlouvy o přátelství a spolupráci s Ruskem může negativně ovlivnit postoj Kyjeva v krymské otázce. Toto mínění vyslovil v rozhovoru pro Apostrof bývalý šéf ukrajinské Služby vnější rozvědky, armádní generál Mykola Malomuž.

Pompeo považuje Čínu za větší hrozbu pro USA než Rusko

20. 9. 2018 | Americký ministr zahraničí Mike Pompeo považuje Čínu za mnohem větší hrozbu pro USA než Rusko. Promluvil o tom v interview pro Fox News.

Byla vyvrácena populární představa o hvězdách

20. 9. 2018 | Vědci z USA a Velké Británie určili parametry dvou hnědých trpaslíků, otáčejících se kolem hvězdy Epsilon Indi. Ukázalo se, že vzhledem ke své hmotnosti mohou být považováni za hvězdy. Vědecký článek je uveřejněn v The Astrophysical Journal a jeho text je přístupný v softwarovém repozitáři arXiv.org.

Kněz zbil a pořezal policisty, kteří ho vyrušili při obtěžování v metru (FOTO)

20. 9. 2018 | 72letý katolický kněz poslal do nemocnice dva italské policisty, kteří se ho pokusili zadržet v metru. Na kněze si stěžovaly ženy, které obtěžoval.

Hadi se pustili do bitky a propadli se skrz strop až do ložnice (VIDEO)

20. 9. 2018 | Lovkyně hadů uvedla, že to byli dva samci, kteří se rvali kvůli samici.Video, které natočila lovkyně, zveřejnil deník USA Today.

Polská média: Rusové si osvojili techniku hybridní války už v XVIII. století

20. 9. 2018 | Jak píše wPolityce, ačkoliv se samotný pojem „hybridní válka“ objevil relativně nedávno, Rusové dokázali mistrovsky zvládnout tuto taktiku a v minulosti ji nejednou použili, například proti Polsko-litevské unii v XVIII. století.

Předpověď: Klonovaní mamuti se budou znovu pohybovat po Sibiři během dalších deseti let

20. 9. 2018 | Ruská odpověď na ‚Jurský park‘ znamená, že budou znovu zrozeni mamuti za méně než deset let, řekl představitel ruské republiky Sacha, Ajsen Nikolaev.

Afričan vypustil dron nad Vatikánem. Trest na sebe nenechal dlouho čekat

19. 9. 2018 | Italské úřady přikázaly občanovi Jihoafrické republiky opustit území Itálie poté, co byl zadržen za řízení bezpilotního přístroje v okolí Vatikánu.

Globální katastrofa je nevyhnutelná

19. 9. 2018 | Tání permafrostu a související s tím emise uhlíku snížily rozpočet na emise oxidu uhličitého téměř na nulu. V důsledku toho se zvyšuje riziko klimatické katastrofy kvůli překročení povoleného objemu skleníkových plynů.

„I ten nátěr se oloupal“: Porošenkovi se vysmáli na prezentaci „nové“ zbraně (VIDEO)

19. 9. 2018 | Uživatelé Facebooku se vysmáli ukrajinskému prezidentovi Petru Porošenkovi za jeho zprávu, v níž ukázal zkoušky „nových“ reaktivních střel RS-80 Oskol na bombardérech Su-24M.

Agresivní želva drží ve strachu dva psy. Až příliš směšné video

19. 9. 2018 | Rozměry a rychlost v tomto zábavném příběhu mezi zvířaty určitě nic nevyrešily, protože želva se stala vítězkyní. Na záběrech je vidět, jak velkou želvu obklopili dva psi a jeden z nich na ni štěká.

Syna Victorie Beckhamové pomluvili za zveřejnění snímku "nahé" matky (FOTO)

19. 9. 2018 | Syn Davida a Victorie Beckhamových, 19-letý Brooklyn, se dostal pod palbu kritiky po zveřejnění obrazu své matky při pití kávy. Jeho sledujícím na Instagramu se zdá, že Victoria byla vyfotografována polonahá a zakrytá je jen s ručníkem na prsou.

Střelba Putina z nové ostřelovací zbraně se dostala na video

19. 9. 2018 | Objevilo se video, na kterém ruský prezident Vladimir Putin vyzkoušel novou ostřelovací zbraň UHF-308 při návštěvě galerie střelby ve střeleckém centru koncernu Kalašnikov v parku „Patriot“ v Moskevské oblasti. Ukázali to v éteru televizního kanálu Rusko 24.

Asad Putinovi: Tragédie s Il-20 nesmí zastavit boj proti terorismu

19. 9. 2018 | Syrský prezident Bašár Asad poslal ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi telegram, v němž mu kondoloval v souvislosti s havárií letadla Il-20. Informuje o tom agentura SANA.

V Kanadě sebralo tornádo hasičům hadici. Ale to, co následovalo, nečekali (VIDEO)

19. 9. 2018 | V Kanadě zuří lesní požáry a zdá se, že samotná příroda povstala proti lidem.

„Padající rakety a výbuchy nad mořem“: Svědci vzpomínají izraelský útok na Latakii (VIDEO)

19. 9. 2018 | Svědkové popsali izraelský nálet na Latakii v Sýrii, při kterém viděli ruské letadlo Il-20, které bylo tragicky sestřeleno protiletadlovou raketou. Když mluvili pro agenturu RT Ruptly, obyvatelé uvedli, že viděli padající rakety a obrovské výbuchy.

Zraněné z posledního incidentu v Sailsbury pustili z nemocnice

19. 9. 2018 | Muž a žena, kteří byli zraněni během posledního incidentu v Salisbury, byli propuštěni z nemocnice, policie Wiltshire County to napsala na Twitteru.

Nevídaný případ. Orgány zdravé ženy byly transplantovány čtyřem lidem. Ti dostali rakovinu

19. 9. 2018 | Evropští lékaři popsali unikátní případ. Hned u čtyř pacientů, kterým byly dříve transplantovány orgány od jednoho zdravého dárce, byla diagnostikována rakovina prsu.

Zdroj: Sputnik Česká republika - cz.sputniknews.com
10:17:47 | 20.09.2018Umění i řemesla jsou pro mnohé odsouzené důležitou terapií

PARDUBICE - Podle obrazu s názvem Free heart (svobodné srdce) se jmenuje výstava obrazů, keramiky a hraček, které vznikly v terapeutickém centru pardubické věznice. Veřejnost se s nimi může seznámit až do 9. října v přízemních prostorách Krajské ...

Příběhy našich sousedů opět v Pardubicích

17.09.2018 | Z regionu

PARDUBICE - Necelá stovka žáků z deseti základních škol pod vedením jedenácti pedagogů, z nichž většina se zapojila opakovaně. Taková je bilance minul ...

Dnes proběhne v České republice největší Hospodský kvíz. Soutěžit bude přes 3 000 lidí

17.09.2018 | Z regionu

Dnes od 19:00 se v 64 podnicích po celé zemi rozběhne speciál Hospodského kvízu věnovaný jen otázkám na kultovní seriál Přátelé. "Jde o největší kvízo ...Čtvrtek 20.9.2018
Pardubický kraj Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.