PardubiceDnes.cz
PardubiceDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Pardubice, Pardubický kraj

Křivkův memoriál v Pardubicích vyhrál Hačecký

Křivkův memoriál v Pardubicích vyhrál Hačecký

27. 4. 2018 | Pardubice - Čtvrteční večer v centru města patřil cyklistům. Do Pardubic se po roční odmlce vrátilo tradiční cyklistické kritérium - 41. ročník Memoriálu Josefa Křivky. Jeho vítězem se stal Vojtěch Hačecký, který vyhrál i naposledy v roce 2016.

Poslední výhra měla pelyňkový „ocas“

Poslední výhra měla pelyňkový „ocas“

26. 4. 2018 | Pardubicko – Vyhraješ a přesto se neraduješ. Prohraješ a stejně skáčeš radostí. I takové případy se stávají v kolektivním sportu. Posledním zářným příkladem jsou pardubičtí hokejbalisté.

Laguna, další dva a desetibodová propast

Laguna, další dva a desetibodová propast

26. 4. 2018 | Pardubice – Čtrnáct výher. Laguna zůstává beze ztráty kytičky i v jarní části. Za ní se vytvořil dvojblok Primaklima – TFT, který má k dobru na čtvrtého deset bodů. V suterénu tabulky se zmátořilo Rokytno, které bodově dorovnalo předposlední Kapříky.

Jízda pokračuje! Střelec dne: Adam Fousek

Jízda pokračuje! Střelec dne: Adam Fousek

25. 4. 2018 | Pardubice - Hráči FK navázali na dvě venkovní vítězství. Ve 24. kole Fotbalové národní ligy přehráli Táborsko, anglický týden zakončí sobotním zápasem na hřišti Vlašimi.

Po pauze spustili Pardubičtí vodopád a v semifinále se těší na Opavu

Po pauze spustili Pardubičtí vodopád a v semifinále se těší na Opavu

25. 4. 2018 | Pardubice – Když soupeře nepustíš do vedení, nemůžeš prohrát… Tak touto starou pravdou se řídili pardubičtí basketbalisté v sedmém čtvrtfinálovém utkání. Zatímco v prvním poločase se střelecky trápili, tak v tom druhém se probudili.

Sokolové mají v kalendáři zaškrtnuty dva červnové dny

Sokolové mají v kalendáři zaškrtnuty dva červnové dny

25. 4. 2018 | Pardubice – Chystá se velká sláva, která není moc často k vidění… Vlastně pouze jednou za šest let. V tento okamžik předvádějí členové Sokola své dovednosti na vrcholné akci. Její jméno znají všichni. Jedná se o Všesokolský slet. Co všechno příprava na tuto událost obnáší, a jak se do ní zapojí pardubická část celorepublikového Sokola – Župa Východočeská-Pippichova? Tak to už ví málokdo.

Dočkala se aneb Do třetice všeho zlatého

Dočkala se aneb Do třetice všeho zlatého

25. 4. 2018 | Pardubice – Předloni stříbrná, loni pátá, letos konečně zlatá. Pardubická starší dorostenka Jana Peterová se v Horní Brusnici na Jičínsku stala mistryní České republiky v nočním orientačním běhu.

Evropské souboje na ploché dráze doprovodí Dakar show

Evropské souboje na ploché dráze doprovodí Dakar show

25. 4. 2018 | Pardubice - Spojení ploché dráhy a legendárního závodu Rallye Dakar? Pro tuto sobotu a plochodrážní stadion ve Svítkově platí jednoznačná odpověď: rozhodně ano. Nejen že se na oválu bude soupeřit o tři vstupenky do závodů o mistra Evropy, součástí celodenního programu bude i doprovodná akce Dakar show.

Basketbalová tajenka? Vítěz bere všechno!

Basketbalová tajenka? Vítěz bere všechno!

25. 4. 2018 | Pardubice - Tohle čekal opravdu málokdo. Pardubický favorit a horký kandidát na finále nejvyšší domácí soutěže basketbalistů musí podstoupit sedmý zápas už v první fázi play off…

Krajský fotbal: Holice si vycídily rezavý štít...

Krajský fotbal: Holice si vycídily rezavý štít...

25. 4. 2018 | Pardubicko – Osmička zapomenuta. Po prohře v Chrudimi, hrály v krajském přeboru (po podzimní výměně pořadatelství) Holice znovu venku. V Chocni ale předvedly úplně jiný výkon. Získaly všechny body a uhájily čisté konto. Naopak Moravany zpytují svědomí. Takhle lehce nechat sebrat soupeře z trávníku tři záchranářské body…

Zdroj: pardubicky.denik.cz | Další zprávy »
06:14:17 | 27.04.2018

Kam v neděli 8. dubna 2018 za sportem? Na fotbal, hokej i volejbal

8. 4. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek,

Kam v sobotu 7. dubna 2018 za sportem? Na fotbal, hokej i na atletiku

7. 4. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Kam v neděli 18. března 2018 za sportem? Na ligu hokeje, fotbalu ...

18. 3. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradit, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat. 

Kam v sobotu 10. února 2017 za sportem? Na tenisový Fed Cup !

10. 2. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat. 

Kam v sobotu 3. února 2017 za sportem? Do Liberce na Jágra

3. 2. 2018 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Zdroj: pardubickenovinky.cz | Další zprávy »
06:14:17 | 27.04.2018

Pátek 27.4.2018
Pardubický kraj Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.