PardubiceDnes.cz
PardubiceDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Christmas Party Pardubice 2016

Kdy:
Neděle 25.12.2016 od 20:00 hod až 26.12.2016
Kde:
ABC Výstaviště , Pardubice
Pořadatel:
Sdílet:

Christmas party v Pardubicích je na české elektronické hudební scéně již legendou a den po letošních vánocích představí i nový hudební koncept Radia Kiss Delta stage 25.12.2016 bude již tradičně pardubické výstaviště ABC hostit Christmas party, kterou vám nově od letošního roku přináší legendární festival elektronické hudby Svojšice.
Na dvou pódiích Christmas Party představí umění mnoha špičkových českých DJů a nebude chybět ani argentinská techno špička!
Headlinerem Finlandia main stage je mistr techna Argentinec Adrian Hour. V průběhu posledních pár let se ze své domovské Jižní Ameriky vypracoval až na mezinárodní hvězdu světového formátu. Každý víkend vystupuje na eventech po celém světě pro mnohatisícové davy fanoušků a je excelentním producentem, jehož tvorba je hrána respektovanými umělci. Letošní vánoce přijal naše pozvání a vystoupí na Finladnia techno main stage na Christmas Party!

Můžete se těšit i na speciální vánoční techno, které ve svých setech namíchají DJka Lucca, Džejár, Kaisersoze, K.Sandra, Chief!Mama a Luke Nova.
Druhé hudební pódium Radio Kiss Delta pro letošní rok uvede nový hudební koncept, jehož představiteli jsou Chris Sadler, Matamar, Angry Beats, Smoke, Flash a Victor Tellagio. Po ukončení hudební produkce pro vás bude připravena Aferparty.

Vstupné: předprodej 300,- / na místě 350,- / studenti a mládež od 16 -18 let 120,- Kč (nutno prokázat věk OP).
Kompletní informace naleznete na www.christmasparty.cz

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,50302696228