PardubiceDnes.cz
PardubiceDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Umění strategie - Přednáška / Pardubice

Kdy:
Pondělí 25.06.2018 od 18:00 hod
Kde:
Dům techniky, nám. Republiky 2686, Pardubice
Pořadatel:
Sdílet:

Slovo strategie má původ v řeckém stratos (vojsko) a agein (vést) a je odvozeno od strategos (generál) s významem dlouhodobého plánování činností za účelem dosažení nějakého cíle nebo cílů. Dnes se tento pojem používá velmi často v oblasti byznysu, občas v politice, ale velmi zřídka v otázkách týkajících se našeho života.
Přesto je pro nás samé toto umění nejdůležitější, protože by nás mělo zajímat, jak a kam se náš život bude ubírat. Mít strategii znamená mít jej ve svých rukou, nebýt pouze tím, kdo reaguje na vnější okolnosti a rány osudu, nýbrž tím, kdo jim předchází, nebo je dle potřeby a možností sám vytváří.
Jak vytvořit strategii pro náš život? Lepším poznáním sebe sama a pochopením, že to, co od života potřebujeme, a to, co od něj požadujeme, je v souladu s tím, kdo jsme. Potřebujeme odhalit důležité cíle, kterých chceme dosáhnout, vycházející z naší vlastní přirozenosti. Dále potřebujeme nalézt kroky, které nás k nim dovedou. Na naší přednášce si ukážeme, jak na to a také příklady dobrých stratégů, kteří to dokázali.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí37,263154983521