PardubiceDnes.cz
PardubiceDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

MEMORY REMAINS VIII.

Kdy:
Sobota 24.05.2014 od 16:00 hod
Kde:
Klub Žlutý Pes, Pardubice
Pořadatel:
Sdílet:

Death metalový svátek vypukne 24. května v pardubickém klubu Žlutý Pes. Uskuteční se zde již osmý ročník festivalu MEMORY REMAINS.
Těšit se můžete na osm kapel, mezi nimiž nechybí například DYSANGELIUM, FLESHLESS či PERVERSITY.

Pořadatelem akce jsou místní DYSANGELIUM. Perfektní a hlavně poctivý death metal s jasným tahem na branku. Kapela o sobě dala výrazně vědět v roce 2012, kdy vydala vynikající debut Maniachrist. Od té doby DYSANGELIUM neustále koncertují a získávají si respekt!

PERVERSITY patří ke kultovním kapelám slovenské death metalové scény. Nekompromisní zabijáci šíří svoji zhoubnou muziku už od roku 1995. Letos jim vyšlo nové minialbum Infamy Divine!

Děčínské FLESHLESS netřeba blíže představovat. Tuzemská death/grindová legenda za celé roky nic neslevila ze své brutálnosti. Jejich muzika je stále zárukou nejkvalitnějšího nářezu, o čemž svědčí i našlapaná koncertní soupiska!

BRUTALLY DECEASED jsou momentálně jednou z nejnadějnějších extrémních kapel, které česká scéna nabízí. Nemalý potenciál muzikanti potvrdili již na svém debutu Dead Lovers´ Guide z roku 2010, který sklidil velmi pozitivní reakce. Momentálně je kapela na turné s Čad a Contrastic, přičemž propaguje novou fošnu Black Infernal Vortex.

Z Polska do Pardubic dorazí THE DEAD GOATS, kteří jsou inspirováni švédskou extrémní scénou 90. let. Jestli milujete Entombed či Dismember, přijdete si na své!

GREEDHALE z Českého Těšína je možná pro mnohé neznámý název. Po bližším ohledání ale zjistíte, že se jedná o pohrobky našláplých šílenců Devastathor. Co od nich tedy můžete čekat? Samozřejmě pořádný grind!!!

NEUROTIC MACHINERY z Tachova se věnují progresivnější formě extrémního metalu. Výborná kapela má za sebou tři studiové nahrávky, které sklidily skvělé recenze. Prozatím poslední fošna Exi(s)t je z roku 2012.

MEAN MESIAH budou jednoznačně nejmoderněji znějící kapelou akce. Drhnou velmi svěží thrash metal, ve kterém se nachází plno dalších vlivů. Smečka kolem Dana Frimla vloni překvapila výtečným debutem Hell!

To vše za pouhých 200 korun!

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí47,057867050171