PardubiceDnes.cz
PardubiceDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Pardubice, Pardubický kraj

Rychlé nohy všichni přisuzovali fotbalu

Rychlé nohy všichni přisuzovali fotbalu

30. 3. 2020 | /ROZHOVOR/  /ROZHOVOR/ Velké štěstí v malém neštěstí… Český sport přišel o průměrnou ligovou fotbalistku. Na druhou stranu získal špičkovou atletku. Rokya roky LADA VONDROVÁ skrývala uprostřed Vysočiny v osadě Sedliště, která je součástí městyse Jimramov, svůj ohromný běžecký talent. K jeho objevení pomohla náhoda. V rekordně krátké době dohnala atletické manko a v devatenácti letech se zařadila mezi světovou čtvrtkařskou elitu.   ...

Opět sedmý zápas? Titulu se dočkal až v Rusku

Opět sedmý zápas? Titulu se dočkal až v Rusku

28. 3. 2020 | Vítězství v základní části, pak prohra v sedmém utkání čtvrtfinále. I v dnešním programu Archivu Z připomene sportovní kanál České televize další zápas z pardubické historie (sobota, 15.45 hodin). Ten z března 2004, v němž Pardubice doma podlehly Plzni 1:5. A sezona pro ně skončila předčasně.

Trenér Razým s asistenty povede Dynamo i v příští sezoně

Trenér Razým s asistenty povede Dynamo i v příští sezoně

27. 3. 2020 | Trojice Milan Razým, Michal Mikeska a Petr Čáslava bude trénovat hokejisty Dynama i v příští sezoně. Pardubický klub potvrdil, že se s trenéry domluvil na pokračování spolupráce. Realizační tým pod vedením Razýma vedl Dynamo od poloviny prosince a nakonec nasměroval Pardubice k záchraně extraligy.

Kudrna vzpomíná na finále: Sedmý zápas bolel

Kudrna vzpomíná na finále: Sedmý zápas bolel

27. 3. 2020 | Už je to sedmnáct let. Pardubice žily cestou hokejistů do finále i následnou dlouhou bitvou s pražskou Slavií, před arénou se stály dlouhé fronty na vstupenky. Klíčové momenty z finálové série nabídne program ČT Sport v rámci projektu Archiv Z (dnes 15.00).

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Orientační běžci mají výhodu, že běhají venku

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Orientační běžci mají výhodu, že běhají venku

26. 3. 2020 | Volume doleva… Koronavirus COVID-19 ztišení přeskočil, on totiž rovnou vypnul veškeré dění. Týká se to pochopitelně i sportu. Všichni závodní vyznavači pohybu se v mžiku ocitli jako ryba na suchu. A například plavci doslova. Postupující nákaza zrušila veškeré akce. Navíc v době karantény se sportovci nemohou potkávat ani ve svých klubech. Vyfasovali tak domácí úkoly a v izolaci se snaží co nejlépe připravit na letošní sezonu. Na sezonu v olympijském roce… ...

Vrátíme se lepší, vzkazuje trenér reprezentace 3x3 Michal Kruk

Vrátíme se lepší, vzkazuje trenér reprezentace 3x3 Michal Kruk

26. 3. 2020 | Měla to být velká premiéra. Basketbal 3x3 se chystal na své první účinkování pod pěti kruhy. A mezi osmi účastníky turnaje nemusela chybět ani česká vlajka. Národní tým se pod vedením Michala Kruka chystal na olympijskou kvalifikaci. Ta měla předevčírem skončit, ale už předem byla posunuta. Teď stejný osud potkal i celou olympiádu.

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Na ploché dráze se netrénuje

KORONAVIRUS OMEZUJE SPORT: Na ploché dráze se netrénuje

25. 3. 2020 | Volume doleva… Koronavirus COVID-19 ztišení přeskočil, on totiž rovnou vypnul veškeré dění. Týká se to pochopitelně i sportu. Všichni závodní vyznavači pohybu se v mžiku ocitli jako ryba na suchu. A například plavci doslova. Postupující nákaza zrušila veškeré akce. Navíc v době karantény se sportovci nemohou potkávat ani ve svých klubech. Vyfasovali tak domácí úkoly a v izolaci se snaží co nejlépe připravit na letošní sezonu. Na sezonu v olympijském roce… ...

Fusek: Už to nebylo jako dřív. Koleno mě nepustilo

Fusek: Už to nebylo jako dřív. Koleno mě nepustilo

25. 3. 2020 | /ROZHOVOR/ Pardubický fotbalista Dominik Fusek se ve druhé lize objevil poprvé v roce 2013. Nyní musel v pětadvaceti letech ukončit kariéru. Do dospělého fotbalu ho vytáhl ještě trenér Martin Svědík, od té doby byl členem pardubického kádru, ale v posledních sezonách řešil především zdravotní problémy. Fusek se musel rozhodnout – s fotbalem na této úrovni končí.

„První kostička domina se odblokovala,“ říká o posunu olympiády Michal Šob

„První kostička domina se odblokovala,“ říká o posunu olympiády Michal Šob

25. 3. 2020 | V současné celosvětové situaci je potřeba být připraven prakticky na všechno a reagovat v řádu minut. Ještě v minulém týdnu reprezentační manažer Michal Šob potvrzoval tréninky a hotely v kanadské Victorii a připravoval se olympijskou kvalifikaci. Dnešní rozhodnutí MOV ale vše obrátilo naruby. Zdá se, že je potřeba začít rozvíjet jiný plán. Jen není úplně jasné jaký.

Bez fotbalu? Fanoušky Pardubic baví TV Vinice

Bez fotbalu? Fanoušky Pardubic baví TV Vinice

24. 3. 2020 | Nouzový stav kvůli pandemii koronaviru trvá. Aktuální situaci se musí přizpůsobit i druholigoví fotbalisté Pardubic. Ti začínají druhý týden, ve kterém se připravuje každý člen týmu sám. Podle individuálních tréninkových plánů. Kromě toho se hráči baví i na klubových sociálních sítích, kde se rozjela zajímavá aktivita Otázky a odpovědi.

Zdroj: pardubicky.denik.cz | Další zprávy »
12:13:46 | 30.03.2020

Kam v sobotu 7. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, biatlon

7. 3. 2020 | Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v pátek 6. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, lední hokej

6. 3. 2020 | Sportovní program nebývá ve pátek většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam ve středu 4. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, basketbal

4. 3. 2020 | Sportovní program nebývá ve středu  většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v úterý 3. března 2020 za sportem? Sledujte hokej a basketbal

3. 3. 2020 | Sportovní program nebývá v úterý většinou naplněný tolika lákadly jako o víkendu, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v neděli 1. března 2020 a sportem? Sledujte fotbal, hokej, lyžování

1. 3. 2020 | Sportovní program bývá v neděli většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Zdroj: pardubickenovinky.cz | Další zprávy »
12:13:47 | 30.03.2020

Pondělí 30.3.2020
Pardubický kraj Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.